Skříně na poštu a dokumenty

Prohlédněte si náš výprodej

Nakupujte zde!

K vybavení kanceláří patří přehled a organizovanost

Nedílnou součástí podnikových kanceláří, ale i dalších hotelových či dílenských provozů jsou recepce. Praktickým prvkem do těchto prostor je řada menších kusů nábytku. Zefektivnit třídění poštovních zásilek na pracovišti lze díky různým policím, poštovním skříňkám a multifunkčním boxům na poštu, elektroniku, důležité dokumenty a další cennosti. Díky elegantnímu minimalistickému designu se hodí do mnoha interiérů. Z naší nabídky třídicích polic s otevřenými přihrádkami si můžete vybrat nástěnné i samostatně stojící modely nebo policovou skříňku vhodnou k připevnění na stůl či nízkou skříň. Kromě příchozí pošty mohou snadno přístupné police sloužit také k vyřizování odchozích zásilek nebo k ukládání oběžníků a dalších interních firemních dokumentů. Výšku jednotlivých polic lze libovolně měnit a díky hliníkovému okraji s prostorem pro štítek mohou být police snadno označeny jménem.

Příslušenství k nábytkovým sadám

Třídicí police můžete zkombinovat se stolem nebo s praktickou třídicí skříní s výsuvnou odkládací deskou na pevných kolejnicích, kterou lze využít jako pracovní plochu při přípravě pošty. Skříň pak poslouží k uskladnění kancelářského vybavení potřebného k vyřizování zásilek nebo například ke skladování větších balíků. Všechny třídicí police i skříně z našeho sortimentu jsou vyrobeny z kvalitního odolného laminátu, který lze snadno udržovat.

Dřevo v uklidňujících barvách nebo industriální styl

Alternativou k třídicím policím jsou poštovní skříňky se samostatně uzamykatelnými přihrádkami a otvory pro vhazování poštovních zásilek a dokumentů. Vybrat si můžete mezi modely se 4-30 úložnými boxy, vyrobenými z odolného ocelového plechu nebo z laminátu bílé barvy či s dekorem dřeva. Nabízíme také bytelné přihrádkové skříně s 12-30 uzamykatelnými přihrádkami pro bezpečné skladování osobních věcí, elektroniky, důležitých dokumentů a dalších cenností. V našem sortimentu najdete i prostorné multifunkční boxové skříňky z laminátu, které v sobě kombinují výhody poštovních a přihrádkových skříněk. Jejich uzamykatelná dvířka mají otvor pro vhazování pošty, která zůstane bezpečně uložená v horní části skříňky. Dolní část vnitřního prostoru boxu pak nabízí dostatek místa pro skladování cenností či osobních věcí a její velikost lze upravit nastavením polohy dělící police. Vybrat si u nás můžete také klasickou poštovní schránku na dopisy nebo větší schránku, do které se vejdou i balíky. Oba modely jsou vyrobeny z kvalitního galvanizovaného plechu s práškovou úpravou a jsou proto vhodné nejen do interiérů, ale i pro dlouhodobé venkovní použití. Pro snadnější instalaci poštovní schránky v exteriéru si u nás můžete pořídit zemní kotvu pro upevnění schránky do betonu nebo pozinkovaný podstavec pro její uchycení na betonovou desku.