Recepční pulty

Recepce tvoří vizitku firmy

Prvotní dojem při vstupu do vašich kancelářských prostor dělá pro návštěvníka zejména recepce a její okolí. Větší kancelářské a komerční prostory, ale ani například zdravotní střediska se neobejdou bez tohoto vstupního místa oddělujícího vnitřní prostory od prostor venkovních. Jedná se zpravidla o důležitý prostor, kde probíhá nejen komunikace interní, ale především externí. Vyřizují se zde poštovní záležitosti, ale také to může být místo krátkého odpočinku nebo čekání návštěv. Aby prostor recepce vypadal reprezentativně, měl by být vybaven praktickým recepčním nábytkem a zejména kvalitním recepčním pultem, u něhož vás bude obsluhovat příjemný personál. Recepční pult bývá obvykle zhruba 110 centimetrů vysoký, aby umožnil pohodlnou obsluhu stojící osoby.

Recepční pulty v různých provedeních

Všechny naše pulty jsou navrženy tak, aby se daly doplnit o stůl pro recepčního. Z hlediska designového provedení nabízíme provedení v bílé a černé barvě, ale také v imitacích dekoru břízy a buku. Oblíbená je kombinace hliníkových částí s imitací masivu. Pro výrobu bylo použito lamino, které je oblíbené pro svoji odolnost, barevnou stálost, tvrdost a snadnou údržbu, ke které budete potřebovat jen textilii a vlažnou vodu. U vybraných recepcí je spodní část opatřena 10 centimetrů vysokým oplechováním, které materiál chrání proti okopávání.

Modulární provedení nábytku do recepce

Naše nabídka zahrnuje horní a spodní díly recepce, které je možné zakoupit zvlášť, nebo v kompletu. Prostorové provedení pultů je ve variantách L, I a U. Při separátním pořizování horní a spodní části si zákazník může zvolit barevnou kombinaci. Velikost recepce si díky separátně prodávaným dílům můžete vybrat tak, aby naprosto odpovídala vašim prostorovým možnostem a dala se vhodně s kloubit s dalším vybavením místnosti. Podstatné bude barevné sladění s vhodným nábytkem do recepcí – křesel, pohovek či konferenčních stolků. Důležité je promyslet i osvětlení recepčních prostor. Recepční pult může mít všechny části stejně vysoké, nebo se můžete rozhodnout pro sníženou středovou část pro pohodlnou obsluhu hosta i za předpokladu, že bude recepční sedět. Recepční pult má horní desku s přesahem směrem ke klientovi. Deska by měla být dostatečně široká i dlouhá. Nezapomeňte, že na ni budou umístěny nejrůznější materiály nebo květinová dekorace. Nabízíme komplexní řešení pro vybavení kanceláří počínaje vstupními prostory, jejichž vybavení lze libovolně kombinovat například s nábytkovými sestavami do kanceláří a zasedacích prostor. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Nepřehlédněte tyto kategorie

Stojanové věšákyKonferenční stolky