Protihlukové panely a akustické paravány do interiérů

Pro mnoho sdílených kanceláří a otevřených pracovišť je typická vysoká míra společného prostoru. Jde o moderní trend, který cílí na práci v týmu a větší komunikativnost mezi kolegy. Mnohdy se však hodí použít různé praktické zástěny nejen pro optický efekt, ale i pro poskytnutí soukromějšího prostoru pro práci a lepší koncentraci zaměstnanců. Pro efektivní rozdělení jednotlivých pracovišť s psacími stoly nebo na inovativně řešené rozdělení místnosti jsou nejlepší kancelářské paravány. Námi nabízené paravány jsou mimořádně flexibilní, můžete s nimi získat i místo na vystavení tiskovin, umístění dekorace nebo funkční nástěnku.

Akustika místnosti hraje roli při vybavení kanceláře

Díky kancelářským paravánům lze vytvořit místnost uvnitř místnosti. Jelikož absorbují velkou část zvukových vln, velkým dílem přispívají k akusticky přívětivějšímu pracovnímu prostředí. Naše paravány se skládají z pevného dřevěného rámu a speciální zvuk absorbující výplně z recyklovatelného polyethylentereftalátu (PET). Vše je potaženo odolným textilním potahem. Ke spojení vícero paravánů lze použít spojovací články, můžete je na sebe napojit i v různých úhlech a vytvořit dlouhou zástěnu. Aby se snadno sladily s okolním kancelářským nábytkem, jsou dostupné v několika barvách. Doplnění o nožičky se může ukázat jako praktické, v nabídce máme dokonce několik druhů - polohovatelné T-nožičky a nožičky ve tvaru do U zakončené kolečky, s nimiž získáte mobilní řešení.

Stolové paravány

Umožněte zaměstnancům, aby si přizpůsobili své pracovní místo pomocí našich flexibilních stolových paravánů. Stolové paravány jsou sice kompaktní, ale velice efektivně snižují hladinu hluku. Zaměstnanci se díky nim mohou lépe soustředit na práci. Absorpce zvuku je certifikovaná od Švédského technického a výzkumného institutu (SP). Přepážky ke stolu oproti klasickým stojacím paravánům působí nenápadnějším dojmem, ale fungují v podstatě stejně dobře. K vyztuženým paravánům lze dokonce přimontovat různé typy polic, rameno na monitor a další příslušenství, díky kterému ušetříte drahocenné místo na kancelářském stole.

Další možnosti využití

Paravány a zástěny jsou hlavně využívány k efektivnímu vymezení prostorů v místnosti. Námi nabízené paravány toho ale dokáží mnohem víc. Nejen, že mají atraktivní design a že plní estetickou funkci v kanceláři, mohou sloužit i jako nástěnky. Hodí se proto jako doplněk nábytku do zasedací místnosti. Projděte si prosím naše stránky a objevte, co vše vám můžeme nabídnout pro zvýšení efektivity na pracovišti.