Kancelářské stoly s pevnou výškou

kancelarske-stoly

Jaký stůl je pro vás ten pravý?

Čtěte našeho průvodce

Psací stůl mění svou tradiční funkci - vybírejte kancelářské stoly online

Kancelářský nábytek má přímý vliv na pracovní výkon zaměstnance. Proto je důležité se nebát investovat do nábytku, který nejen, že vydrží a snadno se udržuje, ale hlavně maximálně vyhovuje danému zaměstnanci. U nás si můžete online prohlížet kancelářský nábytek ze sérií Flexus a Modulus zahrnující kancelářské psací stoly a mnoho dalšího. Naleznete zde vše pro kompletní řešení vybavení kanceláře na míru vašim zaměstnancům. Níže představujeme základní druhy psacích stolů z těchto sérií kancelářského nábytku.

Rohové psací stoly

Ve společnosti AJ Produkty jsme již před několika lety jako součást série kancelářského nábytku. Flexus představili rohové stoly, které výborně zapadnou do každé moderně vybavené kanceláře. Stolové desky jsou vyrobeny z laminátu, který zaručuje dlouhou životnost a snadno se udržuje čistý. Můžete si vybrat z několika elegantních provedení dekoru – břízy, bílého nebo šedého, abyste mohli stůl sladit s okolním nábytkem. Rohové psací stoly mají ergonomicky vykrojenou desku, aby se u nich co nejlépe pracovalo. Díky dvěma kabelovým průchodkám se vám nestane, že byste měli na stole zašmodrchané kabely od počítače, monitoru nebo periferií. Stabilitu rohového kancelářského stolu zajišťují bytelné, kovové T-podnože s povrchovou úpravou šedým práškovým lakem.

Stoly s pevnou i nastavitelnou výškou

Psací stoly Flexus s pevnou i nastavitelnou výškou mají nejen nadčasový design, ale i několik moderních rysů. Jejich laminátové desky nabízíme v několika barvách, snadno se udržují čisté. Výškově nastavitelné stoly nabízejí větší pohodlí a flexibilitu, podobně jako kancelářské stoly s pevnou výškou mají bytelné ocelové podnože, které zajišťují dobrou stabilitu stolu i při práci vestoje. Psací stoly Flexus doporučujeme doplnit o kancelářské kontejnery, poličky na dokumenty a další úložné prostory ze stejné řady nábytku, abyste měli dostatek místa na kancelářské potřeby, osobní věci atd. Pomocí praktických doplňků si udržíte větší pořádek na pracovišti.

Kancelářské stoly Modulus

Řada kancelářského nábytku Modulus je nejflexibilnější sérií od společnosti AJ Produkty. Klade důraz na variabilitu, perfektní provedení a design, chytré úložné prostory, navíc nabízí široký výběr barev. Nábytek Modulus je vhodný do tradičních menších i velkých open-space kanceláří. Kancelářský pracovní stůl můžete vybavit třemi druhy podnoží, záleží jen na vašich potřebách a preferencích. Nohy stolu můžete opatřit kolečky, abyste ho mohli jednoduše přemísťovat po místnosti, nebo se můžete rozhodnout pro zakončení nohou stylovými mosaznými nožičkami, které přispějí k již tak elegantnímu vzhledu stolu. Pro kompletní řešení vybavení kanceláře se nabízí psací stoly Modulus doplnit o skříně a další úložné prostory ze stejné řady nábytku. Pokud byste potřebovali poradit s jejich výběrem nebo pořídit třeba stoly na notebook, tak nás prosím kontaktujte.