Šanony a kancelářské potřeby váš již nebudou zatěžovat

V mnoha kancelářích je běžně třeba přemísťovat vybavení, poštu, šanony s dokumenty apod. někdy i z jednoho konce na druhý. Nezastupitelnými pomocníky pro tyto případy jsou kancelářské vozíky, díky kterým budete mobilní a zároveň si udržíte na pracovišti pořádek. Některé kancelářské vozíky mohou dokonce sloužit i jako mobilní kancelářské skříňky. Ke vhodnému zásobování kanceláří nabízíme kancelářské vozíky všech velikostí a rozměrů s různými nosnostmi tak, aby vyhovovaly nejrůznějším požadavkům a potřebám. Podle velikosti a druhu převáženého nákladu si můžete vybrat mezi vozíky s jednou až třemi policemi. Na těžké zboží doporučujeme použít transportní vozíky, naleznete u nás i takové, které snesou zatížení až 3500 kg. Hodí se spíše jako součást dílenského vybavení.

Kvalitní materiály s dlouhou životností

Naše víceúčelové vozíky mají jednoduchý design, ale jsou velmi praktické a navržené tak, aby vám maximálně ulehčily práci. Jsou osazeny kvalitními kolečky, která se hladce a tiše otáčejí. Takto se dobře hodí i do náročnějších prostředí. Některé z vozíků mají kolečka s brzdami, aby je šlo případně bezpečně zabrzdit na místě. K tomu všemu navíc nabízíme flexibilní vozíky na šanony, díky kterým se rychle a snadno dostanete ke všem potřebným dokumentům, můžete je využít nejen k převážení, ale i ke skladování. Jeden vozík na šanony pojme až 80 pořadačů formátu A4! Jednotlivé desky jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, plechu, lamino desek případně dodáváme i variantu s drátěnými koši. Některé typy vozíků jsou dokonce dodávány s použitím speciálního typu vysokotlakého laminátu, který je vysoce odolný proti poškrábání, vysokým teplotám či zvýšené vlhkosti.

Praktičnost a mobilita

Nejen kancelářské vozíky, ale i různé pojízdné kartotéky vyrobené obvykle z plechu lze počítat mezi praktické pomocníky do firem. Jejich předností je vysoká mobilita, snadná manipulace a nakonec některé kousky se mohou pochlubit i atraktivním designem. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.