Kvalita v každém směru

Díky vysoké kvalitě si můžeme být jisti, že vám nábytek bude sloužit mnoho let. Modulární pohovky VARIETY jsou navrženy s ohledem na kvalitu v každém ohledu.

Robustní zevnitř a odolné zvenku

Rám pohovky je vyroben z odolné překližky a moduly mají měkké polstrování ze studené pěny, které vám zajistí pohodlné sezení. Z vnější strany jsou moduly čalouněny odolnou látkou, takže VARIETY je ideální volbou pro veřejné prostory, kanceláře a místa s vysokým provozem.

Pečlivě vybrané látky

K dispozici je několik druhů látek a barev, které vám umožní vytvořit jedinečnou pohovku na míru. Všechny tkaniny splňují požadavky norem Möbelfakta i OEKO-TEX STANDARD 100 a jsou vybírány s ohledem na životní prostředí.

Tkanina 1 - POD CS

Oblíbená a vysoce kvalitní látka na potahy pohovek, vyrobená ze 100% z materiálu Trevira CS. Má měkký a pružný charakter, ale zároveň je nečekaně odolný. Je k dispozici v osmi různých barvách.

Tkanina 2 - BLUES CS II

Silná tkanina s vysokou odolností. Vyrobeno ze 100% Trevira CS speciální technikou tkaní, která mu dodává charakter 3D efektu. Je k dispozici v osmi různých barvách.

Stáhnout pohovku VARIETY jako BIMobjekt

Všechny moduly série VARIETY jsou k dispozici jako objekty BIM, které mohou architekti snadno vložit do svých projektů.

Stáhnout na BIMobject

Tkanina 3 - FOCUS MELANGE

Zajímavá tkanina ze 100% novozélandské vlny. Je k dispozici v osmi různých barvách. Bohužel není k dispozici online. Pokud máte zájem o další informace, kontaktujte nás.

Tkanina 4 - ILLUSION

Koženková tkanina se skládá z 69 % z PU kůže a 31 % z bavlny. Je velmi odolná a snadno se čistí. K dispozici v pěti různých barvách. Bohužel však není k dispozici online. Pokud máte zájem o další informace, kontaktujte nás.

Chcete vědět více?

Vyplňte následující formulář a my se vám během následujících 2 pracovních dnů ozveme.
Typ organizace
Vaše zprávaPřílohy
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasíte s Ochranou osobních údajů.

Od jednoduché pohovky až po VARIETY

Moderní, univerzální a flexibilní - to jsou slova, která popisují naši modulární sérii pohovek VARIETY! Díky promyšlenému designu se hodí do mnoha prostředí, velkých i malých. Řešení je téměř nekonečné množství. Více informací najdete v našem článku.

Přečíst si článek