Rádi vám pomůžeme
- se vším, co se týká vašeho pracovního prostředí

Vždy Vám rádi odpovíme na velké i malé dotazy. Ať už se jedná o produkt, naše dodací lhůty nebo pomoc s vybavením celého pracoviště nebo jeho částí. Kontaktujte nás tak, jak vám to nejlépe vyhovuje - v pondělí až čtvrtek od 8:00 do 16:30 a v pátek od 8:00 do 16:00. Vítejte v AJ Produkty!
Telefon
Zavolejte nám na
+420 283 933 763
Chat
Chatujte s námi na našich
stránkách vpravo dole
E-mail
Pošlete nám zprávu na
obchod@ajprodukty.cz
FAQ
Zde získáte odpovědi na
často kladené otázky

Jednoduše přejděte do Pokladny a zadejte slevový kód v prvním kroku objednávky v části "Máte slevový kód?" a klikněte na "Použít".


Slevové kódy představují jednorázovou nabídku a mohou být uplatněny pouze v rámci objednávky. Nemohou se kombinovat s dalšími akčními nabídkami a slevami.

Ceny

Ve výchozím nastavení e-shopu jsou všechny ceny uvedeny v českých korunách bez DPH. Pomocí ovládacího prvku lze jednoduše přepínat zobrazení cen bez DPH / s DPH.

Slevy, akční ceny, výprodej - akční ceny výrobků platí pouze v uvedeném časovém období a / nebo do vyprodání skladových zásob.

Věrnostní sleva - máte u A J Produkty sjednanou věrnostní slevu a chcete ji využít při nákupu v e-shopu? Stačí, když tuto informaci uvedete v objednávce do poznámky a my už se o vše potřebné postaráme. Uplatněnou slevu uvidíte v potvrzení objednávky, které od nás obdržíte e-mailem. Věrnostní sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží.

Slevový kupón - pokud jste od nás obdrželi slevový kupón s unikátním kódem, uveďte prosím tento kód v objednávce do poznámky. Uplatněnou slevu uvidíte v potvrzení objednávky, které od nás obdržíte e-mailem.  Slevový kupon nelze uplatnit na již zlevněné zboží.

Záleží nám na životní prostředí, a proto posíláme automaticky všechny naše faktury jako PDF na zadaný fakturační e-mail, pokud si to zákazník nevyžádá jinak.

Dobírka - platba při přebírání zboží od doručovatele. Za dobírku neplatíte žádný příplatek navíc. Platit můžete hotově nebo kartou.

Platební karta - po odeslání objednávky budete přesměrování na zabezpečnou platební bránu DIBS, kde vyplníte všechny potřebné údaje k platbě kartou. Po dokončení platby budete automaticky přesměrováni zpět na naší stránku.
Upozornění: doplňkové služby (vynáška, montáž) nelze uhradit platební kartou. Při volbě těchto služeb bude částka po telefonickém odsouhlasení fakturována zvlášť.

Zálohová faktura - platba předem na bankovní účet AJ. Po zpracování objednávky Vám na e-mail zašleme zálohovou fakturu vystavenou na plnou hodnotu objednaného zboží. Zboží bude expedováno v závislosti na jeho dostupnosti až po připsání platby na náš účet.

Bankovní spojení: Raiffeisenbank, číslo účtu: 1061104975/5500
Při platbě prosím uveďte jako variabilní symbol číslo objednávky AJ (naleznete jej na potvrzení objednávky).

Platba převodem po dodání zboží - tento způsob platby podléhá schválení, z toho důvodu není uveden v základním výběru plateb. Zákazníci, kteří u nás mají tento způsob platby sjednaný a schválený, jej mají automaticky nastavený i pro veškeré objednávky zadané prostřednictvím e-shopu AJ. Pokud jste u nás dříve nenakupovali a máte o tento způsob platby zájem, kontaktujte nás nebo uveďte váš požadavek do poznámky k objednávce. O podmínkách platby vás budeme následně informovat.

Sídlo společnosti

Naše kanceláře a showroom najdete na následující adrese v Praze 4: 

Adresa kanceláří a showroomu AJ Produkty
Baarova 885/1a
140 00 Praha 4 - Michle
IČO: 27218759
DIČ: CZ27218759