Rádi vám pomůžeme
- se vším, co se týká vašeho pracovního prostředí

Vždy Vám rádi odpovíme na velké i malé dotazy. Ať už se jedná o produkt, naše dodací lhůty nebo pomoc s vybavením celého pracoviště nebo jeho částí. Kontaktujte nás tak, jak vám to nejlépe vyhovuje - v pondělí až čtvrtek od 8:00 do 16:30 a v pátek od 8:00 do 16:00. Vítejte v AJ Produkty!
Telefon
Zavolejte nám na
+420 283 933 763
Chat
Chatujte s námi na našich
stránkách vpravo dole
E-mail
Pošlete nám zprávu na
obchod@ajprodukty.cz
FAQ
Zde získáte odpovědi na
často kladené otázky

Většinu zboží expedujeme do 4 – 7 pracovních dnů od přijetí objednávky. V závislosti na skladových zásobách se tato lhůta může lišit. Orientační informace o dostupnosti jsou uváděny u konkrétních výrobků. V případě objednávky zboží s různými termíny dodání bude objednávka expedována jako celek. 


Případné individuální požadavky na rozdělení objednávky vám rádi vyřídíme na telefonu +420 283 933 763 nebo nám je zašlete na e-mail obchod@ajprodukty.cz. Pro rychlé vyřízení dotazu uvádějte prosím úplná čísla výrobků včetně čísel definujících barevnou nebo jinou variantu výrobku.

Pokud potřebujete u své již potvrzené objednávky změnit dodací adresu, co nejrychleji nás prosím kontaktujte.


Volejte naší zákaznickou linku na +420 283 933 763

Stav vaší objednávky můžete vidět po přihlášení do vašeho účtu v části "Moje stránky" a "Moje objednávky".


Jakmile opustí vaše objednávka náš sklad, obdržíte e-mail s trackovacím číslem, abyste mohli stav vaší objednávky sledovat v reálném čase.

V potvrzovacím e-mailu vaší objednávky uvidíte odhadovaný čas jejího doručení.

Doručování zboží probíhá v pracovní dny mezi 8.00 až 17.00 hodinou. V den dodání Vám bude zaslána SMS zpráva s bližšími informacemi a kontaktem na řidiče.


O plánovaném termínu doručení zboží vás bude den předem informovat dopravce prostřednictvím e-mailu. Nebude-li Vám daný termín vyhovovat, můžete jednoduše pomocí odkazů v emailu odložit doručení zboží na některý z následujících 3 pracovních dnů nebo zvolit osobní odběr na příslušném středisku přepravce. Pokud Vám nebude vyhovovat žádná z nabízených možností, kontaktujte prosím telefonicky dopravce.

Je-li pro Vás nezbytný jiný než standardní typ dopravy, informujte nás prosím o této potřebě zároveň s odesláním objednávky. Následně vám sdělíme možnosti a cenu nestandardního doručování.

Zboží vám bude doručeno přepravní společností TOPTRANS na jakoukoli adresu v rámci České republiky.

Výše objednávky Cena dopravy
Objednávka v hodnotě do 999,99 Kč bez DPH 190,- Kč bez DPH
Objednávka v hodnotě 1000,- Kč bez DPH a více ZDARMA

Sídlo společnosti

Naše kanceláře a showroom najdete na následující adrese v Praze 4: 

Adresa kanceláří a showroomu AJ Produkty
Baarova 885/1a
140 00 Praha 4 - Michle
IČO: 27218759
DIČ: CZ27218759