Sklad je třeba využít na maximum

Jak zabezpečit maximální efektivitu skladu

Chcete dát svým zaměstnancům ve skladu šanci odvést co nejlepší práci? Ve společnosti AJ Produkty vám pomůžeme vytvořit řešení skladu na míru, které vám pomůže optimalizovat kapacitu, logistiku, ergonomii a bezpečnost. Více informací naleznete níže.
Person
Mnoho lidí myslí při zařizování svých prostor pouze na to, co je tady a teď. Přesahujeme tento rámec a do našich plánů zahrnujeme vaše potenciální budoucí požadavky, abychom zajistili, že vaše vybavení bude dostatečně flexibilní a bude odpovídat vašim dlouhodobým potřebám.
Johan Elamsson, vedoucí projektů v AJ Produkty

Zeptejte se našich odborníků

Potřebujete pomoc s optimalizací skladu? Naši obchodní zástupci vám pomohou od fáze plánování až po nastěhování. Johan Elamsson, obchodní zástupce, který se specializuje na skladová řešení, zdůrazňuje, že pro firmy je důležitý správný návrh skladu:

"Ať už máte malý sklad nebo velký sklad s automatizovanými procesy vychystávání, tok zboží je důležitý. Pomůžeme vám najít správný regálový systém a zdvihací zařízení pro vaši firmu, abyste měli jistotu, že máte efektivně spravovaný sklad a bezpečné pracoviště."

Integrované řešení pro budoucí potřeby

Johan uvádí jednu z výhod výběru naší společnosti AJ Products: "Mnoho lidí při zařizování svých prostor myslí jen na to, co je tady a teď. Díváme se na to z nadhledu a do našich plánů zahrnujeme vaše potenciální budoucí požadavky, abychom zajistili, že vaše vybavení bude dostatečně flexibilní a bude vyhovovat vašim dlouhodobým potřebám."

"Další významnou konkurenční výhodou je, že naše skladové systémy vyrábíme sami ve vlastních závodech. Díky tomu máme kontrolu nad celým procesem, od návrhu a výběru materiálů až po hotový výrobek."

Vyberte si skladovací regály na míru

Skladové regály, které přesně splňují vaše požadavky, jsou pro efektivní sklad nezbytné. Naše regálové systémy COMBO, MIX a TOUGH lze přizpůsobit vašim potřebám, což vám poskytne potřebnou flexibilitu. Jsou k dispozici v různých verzích, které vám umožní snadno zvětšit úložný prostor. Maximalizací využití prostoru se váš sklad stane efektivnějším, což je ideální pro budoucí vývoj.
Vybavení pro firmu Airshoppen
Vybavení pro firmu Airshoppen
Paletový regál ULTIMATE pro 6 palet
Paletový regál ULTIMATE pro 6 palet

Prostorově úsporné paletové regály

Náš vlastní paletový regál ULTIMATE je jedním z nejpokročilejších systémů na trhu a nabízí významné výhody. Díky prostorově úsporným koncovým rámům a široké nabídce nosníků a příslušenství vám ULTIMATE pomůže maximalizovat skladovací kapacitu, zlepšit logistiku a zvýšit ziskovost.

Paletový regál ULTIMATE je certifikován podle evropské normy SS/EN 15512 a je navržen a vyroben společností AJ Produkty.
Zvedací vozík
Mini zvedací elektrické a manuální vozíky
Zvedací stoly
Nabídka našich zvedacích stolů

Ergonomická zvedací zařízení

Zvedáte těžké předměty bez pomocného vybavení? V takových situacích jsou lepší volbou zvedací plošiny a zvedací stoly. Kromě toho, že usnadňují zvedání a snižují fyzickou zátěž na minimum, snižují také riziko zranění a poškození zboží. Kromě toho mohou fungovat také jako mobilní pracovní stanice.

"Švédský úřad pro pracovní prostředí vydal předpisy o ergonomii, které mají zabránit úrazům, a my se jako lídr na trhu v této oblasti specializujeme na vytváření efektivních pracovišť, která splňují platné normy," pokračuje Johan.
Nákupní vozík
Naše vychystávací vozíky
Pracovní stůl
Prohlédněte si naše balicí stoly

Vozíky pro vychystávání objednávek

Pokud máte sklad, který zásobuje internetový obchod, jsou naše vychystávací vozíky velmi praktickým řešením. Vozíky mimo jiné usnadňují přístup ke zboží ve vyšších regálech díky zabudovanému žebříku.

Naše balicí stoly CARGO a MOTION jsou ideální pro balení zakázek, protože všechny obalové materiály jsou uloženy v ergonomickém dosahu.

Strategicky umístěné kontejnery na třídění odpadu

Jak nakládáte se zbytky obalů a dalšími druhy odpadu ve skladu? Vzhledem k tomu, že se většina lidí snaží vyhnout nutnosti vynášet odpadky ven, je dobré mít v blízkosti skladových a paletových regálů a samozřejmě v místech balení výrobků vhodné koše a nádoby na třídění odpadu.

Zajištění, aby se zbytky materiálů rychle dostaly do košů na třídění odpadu, pomáhá omezit zbytečný odpad a blokování uliček mezi regály. Počet a objem zásobníků nebo vyklápěcích košů lze snadno měnit v závislosti na tom, co se v jednotlivých částech skladu nakládá a vykládá, včetně lepenky, ocelových pásek, plastů atd.

Ochrana osob a strojů

Bezpečnost zaměstnanců má vždy nejvyšší prioritu a my nabízíme řadu produktů, které vytvářejí bezpečné koridory v logistických centrech, kde se pohybují lidé i vysokozdvižné vozíky.

Robustní zahrazovací sloupky, obloukové a betonové zábrany lze použít také kolem strojů, regálů a skladového zboží, aby se ochránily před srážkami s různými vozidly. Ochrana proti kolizi pro paletové regály ULTIMATE je přišroubovaná k podlaze a dodává se v různých modelech a výškách. K dispozici je také pro dvojité regály, kde jsou dva paletové regály umístěny zády k sobě. To vše proto, aby se minimalizovalo riziko zranění a abyste měli optimální sklad.
 

Několik tipů pro dobře fungující sklad

  • Vytvořte dostatečný prostor pro pohyb vysokozdvižných vozíků a zaměstnanců, kteří mohou zboží vybírat a nakládat.
  • Zvolte flexibilní regálový systém. Skladové regály by měly být přizpůsobitelné změnám objemu nebo sortimentu.
  • Zkontrolujte logistiku skladu. Výrobky s vysokým obratem by měly být co nejdostupnější.
  • Zvolte dobrý systém řízení skladu, který zpracovává stavy zásob, objednávky atd.
  • Aby vykládka a nakládka fungovaly, je třeba mít dobré nakládací rampy s dostatkem prostoru.
  • Pro optimalizaci práce a udržení vysoké úrovně bezpečnosti je nezbytné školení zaměstnanců.
  • Často kontrolujte zabezpečení, abyste předešli pracovním úrazům.

Časté dotazy

Přizpůsobené regály a prostorově úsporné paletové regály umístěné tak, aby bylo možné optimalizovat pracovní postupy. Ergonomické zvedací pomůcky a bezpečné chodníky pro bezpečnost zaměstnanců skladu.
Skladová logistika označuje komplexní řízení logistických procesů, řízení skladových zásob a dostupnosti zboží a jejich integrace do obchodu či e-shopu.
Zátěž při práci ovlivňuje pohybový aparát těla. Ergonomie zátěže znamená přizpůsobení pracovních poloh, pohybů a fyzické zátěže podmínkám zaměstnanců tak, aby nedošlo k ohrožení zdraví.
Paletové regály, paletové stojany a paletové police jsou různé termíny pro stejnou věc. Palety se zbožím jsou umístěny v regálech nad sebou tak, aby bylo možné na malé ploše uskladnit mnoho palet.
Mezi běžné úkoly skladníků patří příjem a odesílání zboží, jeho opětovné balení a třídění odpadu.
V naší nabídce naleznete vše potřebné pro vytvoření efektivního skladu a náš tým vám zdarma pomůže naplánovat nejlepší řešení pro vaši firmu.