Vážení architekti a designéři!

V AJ Produkty rádi spolupracujeme s projektanty, architekty, interiérovými designéry či kýmkoliv jiným, kdo se podílí na vytváření a zařizování firemních prostor, ať už se jedná o kanceláře, jídelny, šatny, sklady, dílny nebo školy. Řadu produktů jsme umístili v podobě 3D modelů na server bimobjects.com, odkud si je můžete jednoduše stáhnout do svého programu a dále s nimi pracovat při vytváření vizualizací. Rádi vám poskytneme prostory našeho showroomu pro schůzky a prezentaci našich produktů vašim klientům. Za zprostředkování prodeje pak našim partnerům nabízíme zajímavou provizi.
Telefon
Zavolejte nám na
+420 283 933 763
Email
Pošlete nám e-mail na
obchod@ajprodukty.cz

Odměna za zprostředkování prodeje

Našim partnerům z řad architektů a interiérových designérů nabízíme odměnu formou provize ze zprostředkovaného obchodu. Nabízíme bohatý sortiment vysoce kvalitních produktů pro kanceláře, sklady, dílny a průmysl, které jsou atraktivní pro široké spektrum zákazníků. Naším cílem je navázání dlouhodobé spolupráce za férových podmínek, které jsou výhodné pro obě strany. V případě zájmu o spolupráci se nám prosím ozvěte prostřednictvím formuláře na konci stránky.

Výhodné ceny pro vaše klienty

Ke každému projektu přistupujeme individuálně s ohledem na potřeby a možnosti klienta, ať už se jedná zařizování nové kanceláře nebo optimalizaci stávající skladové plochy. U větších zakázek postupujeme od analýzy potřeb klienta a vytvoření 3D vizualizace přes kompletaci zakázky až po instalaci produktů přímo v sídle klienta. To vše s důrazem na maximální kvalitu výstupů a dodržování dohodnutých termínů. Cenu takových zakázek stanovujeme individuálně a zákazníkům se snažíme vždy vyjít maximálně vstříc i co se týče poskytnutých slev.

Zaměření na udržitelný rozvoj

Udržitelnost je pro nás strategickou prioritou. Každý den podnikáme kroky k větší udržitelnosti, a to jak v našich provozech, tak v naší nabídce.

Byggvarubedömmningen

Svanen

möbelfakta

Chcete s námi spolupracovat?

Vyplňte následující formulář a my se vám během následujících 2 pracovních dnů ozveme.
Typ organizace
Vaše zprávaPřílohy
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasíte s Ochranou osobních údajů.