O společnosti

Naše mise

Jsme nadnárodní společnost zabývající se prodejem nábytku a vybavení pro kanceláře, sklady a průmysl. Naším cílem je nabízet vysoce kvalitní výrobky za příznivé ceny.  Abychom splnili očekávání našich klientů, neustále rozšiřujeme sortiment, zlepšujeme zákaznické služby a staráme se o aspekty bezpečnosti a ochrany životního prostředí.

Vybavujeme firmy již více než 45 let!

Náš příběh se začal psát v roce 1975 ve švédském městě Hyltebruk, kde zakladatel společnosti Anders Johansson začal podnikat v domě svých rodičů. Zpočátku rodinná firma se díky katalogovému prodeji začala brzy dynamicky rozvíjet a rozšiřovat své působení. V současnosti má zastoupení ve 20 evropských zemích, přičemž hlavní kancelář a moderní centrální sklad s rozlohou 33 000 m2 se nachází ve Švédsku ve městě Halmstad.

Na český trh vstoupila společnost AJ v roce 1999 pod názvem AJ Bohemia. Po několika letech pak změnila název na A J Produkty s.r.o., pod kterým působí dodnes.

Od nápadu po hotový produkt

Do skupiny AJ patří dva moderní výrobní závody, ze kterých pochází velká část našeho současného sortimentu:
AJ Metal Design je moderní továrna na výrobu kovového nábytku, regálů a dalších kovových produktů, které splňují současné požadavky na design, ergonomii a funkčnost.

AJ Furniture Factory je úspěšný a dynamický výrobce nábytku a nábytkových komponent.
Díky modernímu vybavení, neustálým inovacím, pečlivé kontrole v průběhu celého výrobního procesu a přímému prodeji můžeme našim zákazníkům garantovat dodání skutečně kvalitních produktů za rozumné ceny. Vlastní výroba nám také umožňuje nabízet originální výrobky navržené našimi interními designéry.

Vysoká kvalita s ohledem na životní prostředí

Skupina AJ dbá na to, aby její výrobní činnost měla co nejmenší dopad na životní prostředí. Naší snahou je dosahovat co nejlepších výsledků tak, abychom se vždy pohybovali hluboko pod stanovenými přípustnými limity.

Sponzoring

Společnost AJ je aktivním sponzorem mnoha sportovních aktivit už od roku 1987. Snažíme se tak podporovat činnosti, které pomáhají rozvíjet a udržovat zdravý životní styl. Podporujeme např. hokej, florbal, basketbal, biatlon nebo házenou a dlouhodobě patříme mezi hlavní sponzory Mistrovství světa v ledním hokeji.

Certifikáty ISO

Mateřská společnost AJ Produkter AB, která je dodavatelem většiny námi nabízených výrobků, je držitelem následujících certifikátů ISO:

Systém řízení kvality SS-EN ISO 9001:2008 s ohledem na nákup, skladování a prodej výrobků a příslušenství pro kancelářské interiéry a manipulaci s materiálem.

Systém environmentálního managementu SS-EN ISO 14001:2004 s ohledem na nákup, skladování a prodej výrobků a příslušenství pro kancelářské interiéry a manipulaci s materiálem.