Skládací stoly

Prohlédněte si náš výprodej

Nakupujte zde!

Skládací stoly na konference a další příležitosti

Ať už obědváte během polední přestávky nebo se prostě bavíte s kolegy u šálku kávy nebo čaje, nábytek do jídelny v těchto situacích hraje nezastupitelnou roli. Jednu z možností, jak vybavit firemní odpočívárny nebo kantýny, představují skládací jídelní stoly. Ve společnosti AJ Produkty si můžete vybrat z nepřeberného množství různých druhů praktického skládacího nábytku, ať už jde o cateringové skládací stoly, konferenční skládací stoly atd. Projděte si následující odstavce a dovězte se více o námi nabízených skládacích stolech.

Konferenční skládací stoly

V sortimentu AJ Produkty objevíte designové skládací stoly v mnoha atraktivních barevných provedeních, které lze využít v rozličných situacích a různých prostředích, vyžadují minimální údržbu a mají bytelné konstrukce a pevné stolové desky. Díky skládacím podnožím je skladování skládacích stolů jednoduché a prostorově nenáročné. Kromě kantýn, jídelen a odpočíváren se skládací stoly hodí i do zasedacích místností. Pokud je u vás nábytek vystaven náročným podmínkám, tak zvolte konferenční skládací stoly s odolnými laminátovými deskami, které mají dlouhou životnost. Odolnější stoly často mají bytelné ocelové podnože. Pokud byste chtěli, aby byly také atraktivní na pohled, tak zvažte koupi stolů s chromovanými ocelovými podnožemi. Více informací o jednotlivých výrobcích naleznete po rozkliknutí v jejich popisu.

Skládací jídelní stoly

Mimo skládacích konferenčních stolů naleznete v naší nabídce i pestré jídelní stoly z různých materiálů s elegantním designem. Jsou dostupné v několika velikostech, barvách i výškách. Hodí se především na dočasné příležitosti nebo opakující se akce, např. na oslavy, přednášky, konference, výstavy, veletrhy nebo firemní sešlosti, prostě všude tam, kde vám skládací stůl pomůže s vytvořením několika míst k sezení navíc. Skládací jídelní stoly mají obvykle nižší hmotnost, aby se s nimi snadněji manipulovalo. Projděte si jejich kompletní nabídku na našich stránkách, v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s jejich výběrem.

Vozíky na stoly

Při nákupu skládacích stolů zvažte také koupi vozíku, pomocí kterého je můžete efektivně převážet dle potřeby nebo jednoduše uskladnit. Pro kompletní řešení přípravy nárazových událostí a zajištění cateringu doporučujeme skládací stoly doplnit o skládací židle nebo skládací barové stoličky a servírovací vozíky.