Jídelní stoly

Prohlédněte si náš výprodej

Nakupujte zde!

Jídelní stoly a nábytek do odpočinkových místností

Společnost AJ Produkty má širokou nabídku kancelářského nábytku vhodného do různých pracovních prostředí; od pracovních stolů do dílen až po židle a stoly do jídelny. Naše výrobky mají chytrý design a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Našim cílem je zákazníkovi na základě jeho požadavků a potřeb poskytnout opravdu funkční produkt za dobrou cenu. Jídlo tvoří důležitou část pracovního dne. Způsob stravování ovlivňuje naše zdraví, produktivitu a schopnost se soustředit. Firmy si těchto faktů začínají být vědomy a snaží se svým zaměstnancům poskytnout možnost zdravého stravování a zajistit jim pohodlné prostory k přestávkám na jídlo. Jídelní stoly a židle v nabídce společnosti AJ Produkty vám pomohou s vybavením firemních kantýn a jídelen.

Nábytek do jídelny

Naše jídelní stoly lze použít v rozličných typech stravovacích prostorů, např. v jídelnách na mateřských, základních a středních školách, v kancelářích atd. Jsou dostupné ve výškách od 720 do 750 mm, délkách od 700 do 2000 mm a šířkách od 700 do 1000 mm. Součástí naší nabídky jsou jídelní stoly s různě tvarovanými deskami, např. obdélníkovými, kulatými, oválnými nebo čtvercovými. Stoly jsou navrženy, aby dlouho vydržely, mají laminované desky, které se snadno čistí a udržují. Naše jídelní židle jsou dostupné s výškami sedáku od 430 do 495 mm. Nabízíme jídelní židle nepolstrované i čalouněné, kovové, dřevěné nebo plastové.

Jídelní sety

Sestavili jsme pro vás také cenově výhodné jídelní sety, např. jídelní sestavu Milla skládající se z jednoho oválného stolu 1800x1000 mm a 6 elegantních stohovatelných židlí. Můžete si vybrat z opravdu velkého množství barev: oranžové, zelené, červené, bílé, purpurové, modré, černé nebo přírodního dubu, buku a břízy. Náš nábytek do jídelny se snadno otírá a udržuje čistý, díky čemuž představuje skvělou volbu pro školní jídelny, závodní jídelny, odpočinkové místnosti atd. Pokud se rozhodnete pro jídelní set, tak firmě ušetříte náklady. Prohlédněte si naše další atraktivní jídelní sestavy a vyberte si jídelní nábytek, který se vám bude nejvíc hodit do dekoru.

Barové stoly, židle a stoličky

Barové stoly lze použít při stání i při sezení na vysokých barových židlích. Stoly ke stání jsou vhodné do kaváren a barů. Mohou je však využít i firmy a vytvořit pomocí nich prostor pro brainstorming, týmovou práci nebo kratší schůzky vestoje. Naše barové stoly jsou dostupné v několika barvách a provedeních. Kulatý barový stůl z ořechového dřeva vyzařuje klasickou eleganci, zatímco obdélníkový barový stůl s laminovaným povrchem imitujícím dřevo působí spíše moderněji. Naše barové židle a stoličky nabízíme s výškou sedáku od 735 do 830 mm a šířkou sedáku mezi 340 a 445 mm. Pro vyšší pohodlí si můžete rozhodnout pro čalouněné barové stoličky.

Skládací nábytek

Skládací jídelní stoly představují skvělou volbu do velkých, frekventovaných firemních kantýn. Tyto stoly lze totiž velice jednoduše a rychle odklidit. Navíc je tak možné snadněji udržovat čistotu v jídelně. Skládací stoly doporučujeme doplnit o skládací židle nebo alespoň o židle stohovatelné, abyste při jejich odklízení měli co nejméně práce.

Nepřehlédněte tyto kategorie

Barové stolySkládací židle