Nejprodávanější kancelářské produkty

Lidé ve skladu

Nový průzkum: 5 ze 6 manažerů skladů spojuje dobré pracovní prostředí s vyšší ziskovostí

Dnešní vedoucí skladů vidí jasnou souvislost mezi dobrým pracovním prostředím a ziskovostí. Většině z nich však chybí správné znalosti, aby mohli své nápady plně realizovat.

 

AJ Produkty: kancelářský nábytek, vybavení skladů, dílen i restaurací

 
Firma AJ Produkty je dodavatelem kancelářského vybavení, regálových systémů do skladu a dílen i řešení pro další provozy včetně restaurací a obchodů. Naše společnost má dlouhou tradici - původně malá rodinná firma založená v roce 1975 Andersem Johanssonem, má dnes zastoupení v 19 zemích, prodáváme přes 15.000 produktů, pracuje pro nás okolo 800 zaměstnanců a máme vlastní sklad o rozloze přes 33.000 m2.

 

Většina našich produktů je vlastní výroby a náš cíl je stejný dnes, jako před 45 lety – dodávat vysoce kvalitní produkty a služby za příznivé ceny. Uspokojit veškeré Vaše požadavky na jednom místě. Ať už potřebujete jednoduchou plastovou židli, nástěnku, regál do skladu nebo chcete kompletně zařídit kancelář či šatnu, najdeme pro Vás řešení.

 

Kanceláře, ve kterých se budete cítit dobře

Nabízíme širokou škálu kvalitních kancelářských produktů, jako jsou kancelářské židle a křesla, úložné skříňky, recepční nábytek a samozřejmě naše nejprodávanější výškově nastavitelné stoly. Společné pro všechny je to, že klademe maximální důraz na ergonomii a pohodlí. Zkrátka chceme, abyste se v námi vybavených kancelářích cítili dobře.

 

Náš sortiment uspokojí každý požadavek, ať už z hlediska rozpočtu nebo z hlediska prostoru. Nabídneme řešení pro pracoviště s omezeným místem s celou řadou vychytávek jako jsou modulární kancelářské stoly nebo vhodné oddělující akustické paravány. Stejně tak kvalitně vybavíme vaše open space kanceláře či zasedací místnosti. Zajistíme ideální prostor pro jednání či prezentace.

 

Inspirace pro domácí kancelář

Jednoznačnou výhodou práce na home office je, že si můžete vybrat svůj vlastní nábytek pro efektivní práci z domova a vše přizpůsobit tak, aby to vyhovovalo vašim potřebám. Vřele doporučujeme produkty pro aktivní kancelář, určitě se vyplatí investovat i do kvalitních kancelářských židlí. Pomohou vám sedět v ergonomické poloze a díky nim můžete předejít zdravotním problémům, zejména bolestem zad a šíje. Vhodný výběr kancelářského stolu vám také pomůže vytvořit vyhrazený prostor pro práci, kde se můžete soustředit na své úkoly a efektivně oddělit svůj pracovní a domácí život.

 

Dokonalá logistika pro sklady a dílny

Pro výrobní podniky i dílny máme k dispozici kompletní řešení zázemí pro výrobu, skladování, balení i manipulaci. Poskytujeme vše, co potřebujete pro bezpečné a efektivní pracovní prostředí. Maximalizujte úložné prostory vhodnými paletovými a skladovými regály. Vyznačují se vysokou flexibilitou, jednoduchou montáží a prostorově úspornou konstrukcí. Předcházejte úrazům na pracovišti výběrem správného manipulačního a zvedacího zařízení. V celém našem sortimentu jsme se zaměřili na funkčnost a ergonomii, abychom pomohli zajistit zdravější a pohodlnější pracoviště pro vaše zaměstnance.

 

Restaurace, sportoviště a jejich zázemí

V portfoliu AJ Produkty naleznete pestrou nabídku dalšího vybavení do obchodů, restaurací a hotelů. Ať již hledáte vhodné jídelní sestavy, servírovací stolky či nábytek do recepcí a lobby barů, u nás rozhodně naleznete vhodné inspirace. Pro vybavení sportovišť či zajištění komfortního zázemí pro zaměstnance doporučujeme řadu variant šatních skříněk. Nezapomínáme ani na šetrnost k životnímu prostředí a poskytneme Vám i vhodná řešení pro nakládání s odpady.

 

V duchu severských hodnot klademe v naší společnosti důraz na kvalitu vlastní produkce a designu a zajištění vysoké úrovně služeb, které umožňují hledat stále nová chytrá řešení pro Vaše pracoviště. Nabízíme vysoce funkční moderní nábytek a vybavení s inteligentními funkcemi, které napomáhají zlepšit ergonomii a zvýšit efektivitu práce. Zároveň chceme neustále inspirovat originalitou a při tom zachovávat ekologický přístup.

 

Pokud na našich webových stránkách nemůžete objevit přesně to, co hledáte, potřebujete-li pomoci s výběrem konkrétního produktu, neváhejte kontaktovat náš přátelský tým na zákaznické lince, chatujte s námi online, napište email na obchod@ajprodukty.cz nebo nám volejte na telefonní číslo +420 283 933 763.