Novinka

Chodicí pás

Skládací

Číslo výrobku: 23409
  • Skládací a snadno přenosný
  • Integrovaná držadla
  • Včetně dálkového ovládání
Omezte dobu sezení v kanceláři pomocí chodícího pásu! Chodící pás má tichý chod, je skládací a lze jej snadno přenášet. Rychlost můžete snadno ovládat pomocí bezdrátového dálkového ovládání. Když pás nepoužíváte, můžete ho uložit například pod stůl.
Tento produkt se už neprodává.
Zobrazit vše zde (Chodicí pásy)

Popis

Chytrý chodící pás vám umožní cvičit i při práci. Pohyb nejenže snižuje ztuhlost a únavu, ale je také snadnou cestou k vyšší produktivitě. Chůze na běžeckém pásu zlepšuje krevní oběh a metabolismus, čímž dodává tělu i mozku více energie. Díky chůzi se tak budete cítit lépe!

Stačí pomalé tempo, nemusíte jít rychle ani se potit, aby se efekt chůze na vašem těle projevil. Jděte tak daleko, jak chcete, a takovým tempem, jakým chcete! Chodící pás je řízen buď dálkovým ovladačem, nebo pomocí senzorů v pásu, které automaticky přizpůsobují rychlost tempu vaší chůze.

Maximální rychlost je 6 km/h, minimální 1 km/h. Rychlost se zobrazuje na přehledném displeji. Chodící pás má výkonný motor s dlouhou životností a vysokou účinností. Vyznačuje se velmi tichým chodem, při práci tak nebudete vy ani vaši kolegové rušeni nežádoucím hlukem.

Když chodící pás nepoužíváte, můžete ho jednoduše složit. Díky integrovaným rukojetím a malým kolečkům se snadno přemisťuje. Složený pás má rozměry 770×590×170 mm, nebude tak nikde překážet. Můžete ho postavit na bok a opřít například o stěnu za dveřmi nebo vedle stolu. Plocha pro chůzi měří 1200×460 mm. Nízký profil usnadňuje nastupování a vystupování.

Média

Náhledové video produktu 1

Dokumenty ke stažení

Parametry