Výhra je...ve skladu

Předveďte nám vaše zlaté české ručičky a pochlubte se s výrobkem, který jste vlastnoručně vytvořili. Může to být třeba stojánek na vánoční stromeček, polička do dílny nebo papírové origami. Jsme přesvědčeni, že takovou vychytávku má každý Čech doma alespoň jednu. No a co z toho kromě dobrého pocitu a slávy budete mít? Když váš výtvor vyfotíte a pošlete ho do světa, můžete vyhrát parádní vybavení do vaší dílny. Tohle vybavení zahrnuje dílenský ponk, policový regál, zásuvkový kontejner a panel na nářadí i s háčky. Stačí, aby se vaše dílko líbilo i ostatním a získalo nejvíce hlasů. Tak neváhejte a ukažte co umíte!

Sledujte nás na Facebooku

Soutěž o dres s vlastním jménem

A aby toho nebylo málo, na Facebooku (společnost Meta) jsme od 16.5.2022 rozjeli ještě hru o dres rozhodčího s logem AJ a vaším vlastním jménem na zádech. Pecka ne? Každý týden ho může jeden z vás vyhrát. Tak směle do toho! Více informací najdete na našem Facebooku.

Ať vám neunikne žádná důležitá novinka…

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nechte si zasílat tipy na nové výrobky, zajímavé články a upozornění na speciální nabídky přímo do vašeho emailu.