Výhra je...v produktech AJ

Když hokejové emoce popadnou hráče, trenéry, fanoušky, je to normální, ale když to chytí rozhodčího!!!?
A tak jsme jednomu rozdováděnému rozhodčímu položili pár otázek. Vznikly z toho reportáže, které Vás, doufáme, pobaví a budete se radovat z AJ výhry s ním…
Upozornění: Výškově nastavitelný stůl MODULUS už nenabízíme. Místo něj je zde zcela nová řada stolů a úložných řešení QBUS!
Tomu se říká hra na úrovni. Elegance, lehkost a bravurní ergonomie. Takhle hrají jenom ty nejlepší. Smekáme!

Tak tahle hra byla opravdu super pařba, mělo to pevná záda a mohli jste se do toho naplno opřít. Když máte lídra jako Lincoln, tak to jde samo.

Síň slávy - první představení hvězd zápasu

Pojďme si představit naše první hvězdy zápasu, díky kterým máte výhru v kapse! Dámy a pánové....představujeme vám herní kancelářskou židli Lincoln, která vám pohlídá záda a budete s ní chtít zůstat třeba celý den (nebo i noc?). Další je výškově nastavitelný stůl Modulus, který hraje fakt na úrovni, je to zkrátka špička naší sestavy.

imageef2np.png

Navíc, když kliknete v detailu produktu na ikonku rozšířené reality "AR", můžete se podívat, jak by vypadal přímo ve vašem obýváku nebo kanceláři.
Tady bylo vidět, že se v šatně dobře připravila strategie, všichni tam načerpali síly a bylo to vidět. Energie z toho sálala na sto honů.

Tohle se nedá nazvat jinak, než gólová smršť. Lítalo to tam, jak široký, tak dlouhý. A že se tam toho vešlo. Navíc i parádní flexibilita, mix toho nejlepšího.

Síň slávy - druhé představení hvězd zápasu

No a je tady druhé představení našich hvězd v síni slávy. Tentokrát je to regál Mix, do kterého nacpete opravdu všechno a hlavně, hraje, jak vy pískáte. Následuje naše převlíkací "primadona", šatní skříňka Create Energy, která ovšem může být trochu namyšlená, protože vyhrála prestižní cenu za design Red Dot Awards.

Ať vám neunikne žádná důležitá novinka…

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nechte si zasílat tipy na nové výrobky, zajímavé články a upozornění na speciální nabídky přímo do vašeho emailu.
Prosím vyčkejte...