Muž kreslí

Spolupracujte s námi na projektech interiérového designu

 

V AJ Produkty rádi spolupracujeme s projektanty, architekty, interiérovými designéry či kýmkoliv jiným, kdo se podílí na vytváření a zařizování firemních prostor, ať už se jedná o kanceláře, jídelny, šatny, sklady nebo dílny. Řadu produktů jsme umístili v podobě 3D modelů na server bimobjects.com, odkud si je můžete jednoduše stáhnout do svého programu a dále s nimi pracovat při vytváření vizualizací. Rádi vám poskytneme prostory našeho showroomu pro schůzky a prezentaci našich produktů vašim klientům. Za zprostředkování prodeje pak našim partnerům nabízíme zajímavou provizi.

BIM objekty ke stažení

Provizní systém

Showroom v Praze

Individuální podmínky pro vaše zákazníky

3D modely produktů zdarma ke stažení

V databázi bimobjects.com se v těchto dnech nachází téměř 800 výrobků od společnosti AJ Produkty. Odtud můžete BIM objekty volně stahovat a vkládat do svých projektů. Samozřejmostí je podpora formátů pro nejznámější programy od Autodesku, například Revit a AutoCAD, nebo třeba pro SketchUP, který je populární i u méně pokročilých uživatelů. 3D objekty jsou přehledně rozdělené do skupin podle typu produktu nebo konkrétní modelové řady. V databázi objektů naleznete například šatní skříňky, výškově nastavitelné stoly Modulus i řadu modulárních pohovek Variety. Další BIM objekty průběžně doplňujeme. Začlenit nábytek a vybavení od AJ Produkty do vašich návrhů nikdy nebylo jednodušší!

Prozkoumat BIM objekty

Odměna za zprostředkování prodeje

Našim partnerům z řad architektů a interiérových designérů nabízíme odměnu formou provize ze zprostředkovaného obchodu. Nabízíme bohatý sortiment vysoce kvalitních produktů pro kanceláře, sklady, dílny a průmysl, které jsou atraktivní pro široké spektrum zákazníků. Naším cílem je navázání dlouhodobé spolupráce za férových podmínek, které jsou výhodné pro obě strany.

Kontaktujte nás

Navštivte náš showroom

AJ Produkty mají plně vybavený showroom. Přijďte k nám na kávu a můžete si prohlédnout naše top produkty naživo. Máme zde vystaveny skladové regály, šatní skříňky, židle, psací stoly, křesla, pohovky a mnoho dalšího. Budeme se na vás těšit. 

Výhodné ceny pro vaše klienty

Ke každému projektu přistupujeme individuálně s ohledem na potřeby a možnosti klienta, ať už se jedná zařizování nové kanceláře nebo optimalizaci stávající skladové plochy. U větších zakázek postupujeme od analýzy potřeb klienta a vytvoření 3D vizualizace přes kompletaci zakázky až po instalaci produktů přímo v sídle klienta. To vše s důrazem na maximální kvalitu výstupů a dodržování dohodnutých termínů. Cenu takových zakázek stanovujeme individuálně a zákazníkům se snažíme vždy vyjít maximálně vstříc i co se týče poskytnutých slev.

Staňte se naším partnerem!

Máte zájem o spolupráci s AJ Produkty? Napište nám.

Vyplňte prosím následující formulář a my se vám během následujících 2 pracovních dnů ozveme.
Typ organizace
Vaše zprávaZde můžete připojit přílohu
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasíte s Ochranou osobních údajů.

Ať vám neunikne žádná důležitá novinka…

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nechte si zasílat tipy na nové výrobky, zajímavé články a upozornění na speciální nabídky přímo do vašeho emailu.
Prosím vyčkejte...