Detaily tvoří celek ve společnosti Beslag Design

Skutečnost, že design a kvalita jsou základními kameny podnikání společnosti Beslag Design, je patrná všude v jejich nové kanceláři a skladu v Båstadu. Budova navržená architektem Kayem Linghoffem spojuje zajímavé detaily do harmonického celku - včetně řešení interiéru od nás z AJ Produkty, které splňuje přání společnosti z hlediska barev, formy a funkce.
Se spoluprací jsme velmi spokojeni. Nábytek je stylový, praktický a kvalitní, což má velký vliv na naši pohodu.
Hans Bergström, Beslag Design

Společnost s dobrou perspektivou

Bratři Björn a Hans Bergströmovi ušli se společností Beslag Design fantastickou cestu od roku 1982, kdy převzali firmu po svém otci. Během let, které strávili v čele společnosti, z ní vytvořili předního dodavatele kování a interiérových výrobků, který drží prst na tepu doby a jemuž dobře pomáhají jeho zaměstnanci.

Sortiment zahrnuje drobnosti, které mají velký význam: kliky, kování, úložné prostory a osvětlení pro domácnost i veřejné prostory. Zákazníci jsou hlavně ze severských zemí, ale zájem z kontinentu neustále roste. A díky službě Beslag Online se nyní nemusíte omezovat v tom, kam až mohou dosáhnout.

Zaměření na design a kvalitu

Aby mohli pokračovat v ofenzivě, rozhodli se investovat do větších prostor. A v souladu se svou obchodní myšlenkou "detaily, které tvoří celek", si pro novou budovu stanovili vysoké cíle.
- Design a kvalita jsou pro nás důležité, říká Hans Bergström. A to se týká všeho, od našich výrobků a způsobu, jakým se prezentujeme, až po architekturu budovy a nábytek, se kterým pracujeme.

Jednotné barevné schéma

S pomocí architekta Kaye Linghoffa vytvořili budovu, kde je vše propojeno, uvnitř i zvenčí. Černo-bílo-šedá barevnost je všude: na fasádě, stěnách a podlahách, na velkolepém schodišti s výtahovou věží a světlíkem, na prosklených částech a skleněných dveřích - a také na nábytku a dalším vybavení. Působí stylově, klidně a velmi příjemně.

Vysoké nároky na nás jako dodavatele

Výběr nábytku podléhal specifickým požadavkům, a to jak z hlediska barevné škály, tak kvality a spolehlivosti dodávek.
- AJ Produkty nám doporučil náš architekt," říká Hans. A fungovalo to velmi dobře. Postarali se o vše od návrhu a objednání výrobku až po včasné dodání a instalaci na místě.

Helena Thelanderová, vedoucí prodeje projektů ve společnosti AJ Produkter, která se specializuje na kanceláře, vedla proces sestavení a dodání řešení interiéru na základě vysokých standardů.
- Zábavná výzva, kde jsme také nabídli speciální řešení, abychom vyhověli požadavkům. S dobrými výsledky.
Konferenční stůl a židle kolem něj

Kancelářský a konferenční nábytek

Kanceláře byly vybaveny výškově nastavitelnými rohovými stoly s dalším pracovním prostorem, kancelářskými židlemi a úložnými skříněmi, v nichž jsou pořadače a dokumenty ukryty za posuvnými dveřmi, aby působily střízlivým dojmem.

Dodali jsme také stoly a židle do zasedacích místností. V největší konferenční místnosti, která je často využívána jako školící místnost, bylo zvoleno řešení s 12 menšími konferenčními stoly, které lze rozložit na klasickou přednášku nebo spojit do velké formace. Flexibilní a velmi dobře použitelné.

Efektivnější procesy ve skladu

Kromě toho jsme sklad vybavili nábytkem a zařízením. Odchozí zásilky se nyní balí na balicích stolech, které lze snadno výškově nastavit tak, aby vyhovovaly výšce různých zaměstnanců. Součástí dodávky byly také přídavné police, vozíky a další příslušenství usnadňující balení.

- Nábytek, který dnes máme, je atraktivní, praktický a kvalitní, a to je velký rozdíl. Spolupráce nás tedy velmi těší," uzavírá Hans Bergström.

Chcete vědět, co pro vás mohou udělat naši odborníci na interiérový design? Přečtěte si o možnosti projektových řešení.

Ať vám neunikne žádná důležitá novinka…

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nechte si zasílat tipy na nové výrobky, zajímavé články a upozornění na speciální nabídky přímo do vašeho emailu.