Set
Obrázek produktu

Set zahradního nábytku Piazza + Capri

1 obdélníkový stůl + 4 šedé židle

Číslo výrobku: 131192
  • Moderní design
  • Stohovatelné židle
  • Ideální pro venkovní posezení
Elegantní sestava snadno omyvatelného nábytku, ideální na venkovní terasy. Židle jsou stohovatelné, mají nízkou hmotnost a integrované područky. Stůl má odolnou desku ze stylové imitace dřeva a robustní podnož.
Barva: Šedá
10 484,65 Kč
s DPH
Ověřování předpokládaného termínu dodání...

Popis

Skvělá sestava zahradního nábytku na terasy.

Nábytek má jednoduchý a moderní design, je odolný a jednoduše omyvatelný. Hodí se na terasu na pracovišti nebo na venkovní posezení.

Stůl PIAZZA má hliníkovou podnož ve tvaru T s práškovým nástřikem. Díky konstrukci podnože je pod stolem spousta prostoru na nohy. Deska stolu se vyrábí z materiálu Aintwood, což je vysoce odolný plast s imitací struktury dřeva. Je vodoodpudivý a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu.

Židle CAPRI má jednoduchý, zaoblený design a konstrukci z lehkých hliníkových trubek. Sedák a opěradlo jsou vyrobeny z nárazuvzdorného plastu, který se snadno čistí. Otvory v sedáku a opěradle přispívají k lepšímu proudění vzduchu, ochlazování židle v horkých dnech a k rychlému odtoku vody v případě deště. Přemísťování a stohování židle je díky její nízké hmotnosti velmi snadné.

Dokumenty ke stažení

Pokyny k údržbě