Kancelářské stoly Modulus

Psací stoly Modulus

Psací stoly Modulus, podobně jako celá naše originální řada, přináší velmi kvalitní modulární kancelářské stoly v mnoha provedeních. Bytelná ocelová konstrukce kostry se vyplatí nejen u stolů s pevnou deskou, ale zejména pro mechanismus výškově nastavitelných psacích stolů. Řada Modulus nabízí různé tvary stolů dle umístění - klasické obdélníkové, ale i rohové modely s oboustrannou stolovou deskou, jejíž pravou nebo levou orientaci si můžete sami zvolit. Jak již název napovídá, jedná se o velmi modulární kombinovatelné kusy a svým designem odpovídají spíše vybavení elegantních interiérů kanceláří. Vysoce kvalitní pracovní desky z lamina lze vybírat buď v tradiční bílé a černé barvě, ale také ve stylově neutrální šedé nebo i v přirozeně zpracovaných přírodních odstínech dřeva. Spolu s kancelářskými skříněmi řady Modulus lze vytvořit jednotné řešení interiéru vaší kanceláře v podobě kompletní kancelářské sestavy.

Popularitě se těší stoly z kovu a lamina

Klasikou jsou kancelářské stoly s pevnou výškou, a to v lineárním či rohovém tvaru. Záleží na dispozici kanceláří a dostupném prostoru. Od dříve oblíbených stolů vyrobených kompletně z pospojované dřevotřísky se dnes zájem přesouvá ke kombinovaným materiálům. Dřevotřísková deska s laminátovým povrchem se nezřídka kombinuje s kovovým rámem. To zajišťuje lepší odolnost a pevnost, než tomu bylo při spojování desek. Časem se totiž většina dřevotřískových stolů rozklížila. Chcete-li kvalitu a dlouhou životnost, zvolte právě stůl z kombinovaných materiálů. Můžete vybírat z různých barev a dekorů lamina, stejně jako kovového rámu. Bude to stůl s černou ocelovou konstrukcí a deskou v dekoru buku? Bílý rám s dubem či kompletně černý stůl?

Nastavitelný stůl pomůže se zdravým sezením

Uvažujte také o výškově nastavitelných stolech. Ty je možné polohovat dle potřeby, stejně jako kancelářskou židli. Díky flexibilitě kancelářského vybavení můžeme zajistit správné sezení u počítače. Stehno s lýtkem by mělo svírat pravý úhel, stejně jako paže s předloktím. Hlava není předkloněná ani zakloněná. Právě polohovací stůl umožní ideální nastavení pro každého nezávisle na jeho výšce. V některých případech lze desku stolu vytáhnout tak vysoko, že je možné při práci na počítači stát. To podporuje krevní oběh a okysličení mozku – výsledkem je lepší pracovní produktivita.