Profesionální pomoc při vybavování kanceláří, skladů a dílen

Potřebujete inspiraci, užitečnou radu či praktickou pomoc při zařízování vaší kanceláře, šatny, skladu nebo dílny? Při vybavování jakéhokoliv prostoru je vždy potřeba zvážit mnoho věcí a učinit řadu rozhodnutí. Spojte se s našimi specialisty, kteří vám ukáží různé možnosti a navrhnou řešení na míru. To vše naprosto zdarma. Chcete vědět více? Jednoduše nám zavolejte a sdělte nám své plány a potřeby. Pomůžeme vám proměnit vaše představy ve skutečnost.

Řešíme malé i velké projekty
Zařizování pracoviště je velká zodpovědnost. Když máte k dipozici tým zkušených interiérových designérů, projektových manažerů, produktových expertů a montérů, je všechno rázem mnohem jednodušší. Budeme vám napomocni od fáze plánování až po nastěhování do nového, ať už se jedná o jednu kancelář nebo kompletně vybavený sklad. Žádný projekt není příliš velký nebo malý, s každým vám rádi pomůžeme.
Jednoduše krok za krokem
Začneme tím, že navštívíme vaše pracoviště a vypracujeme podrobnou analýzu vašich potřeb, požadavků a všech dalších vstupů. Kolik kancelářských stolů nebo paletových regálů je potřeba a kolik se jich do daného prostoru vejde? Jak se vypořádat s hlukem? Jak docílit toho, aby se v novém prostředí všichni cítili příjemně? Na začátku je vždy mnoho otázek. Na mnohé z nich odpovíme formou 3D návrhu, který jasně ukáže možnosti efektivního využití prostoru.
Postaráme se o vše
Řada lidí se při vybavování nových prostor zaměřuje jen na své okamžité potřeby. V našich návrzích však myslíme dopředu a vždy se v nich snažíme zohlednit také budoucí potřeby. Vše připravujeme tak, abyste mohli váš prostor efektivně využívat co nejdéle. Jsme připraveni postarat se o všechny fáze projektu, včetně finální instalace u vás. A další výhoda spolupráce s námi? Když nám projekt svěříte, budete mít více času na to podstatné - vaši vlastní práci!

Pro více informací volejte:+420 283 933 763

Chcete vědět více?

Vyplňte následující formulář a my se vám během následujících 2 pracovních dnů ozveme.
Typ organizace
Vaše zprávaPřílohy
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasíte s Ochranou osobních údajů.

Vlastní výroba
Naše dvě evropské továrny vyrábí širokou řadu produktů, od kancelářského nábytku, přes dílenské skříně až po regálové systémy do velkých skladů. Ay byly naše produktové řady neustále v souladu s posledními trendy, klademe velký důraz na produktový vývoj. Neustále navrhujem nové řady nábytku a produkty v úzké spolupráci našich designérů, továren a produktových manažerů. Vlastní výroba přináší mnoho výhod. Umožňuje nám to kontrolovat celý proces, od designu až po hotový produkt, a můžeme tak našim zákazníkům nabídnout tu nejlepší kvalitu. Můžeme také kontrolovat všechny parametry související s ochranou životního prostředí, zdraví a zajištění bezpečnosti. Navíc můžeme některé produkty ušít na míru potřebám našich zákazníků. 
Nechte nás zlepšit vaše pracoviště
AJ Produkty úspěšně pomáhají zlepšovat různá pracovní prostředí již více jak 45 let. Nabízíme přes 20.000 produktů pro kanceláře, sklady, dílny a průmysl s chytrými řešeními pro příjemné a praktické pracoviště. Naše vize je stejná dnes, jako byla v době našich začátků v roce 1975: být předním dodavatelem koncepčních řešení a vysoce kvalitních produktů pro různé typy pracovišť. Proto vám nabízíme výběr z tisíce produktů za dobrou cenu, které vám můžeme kdykoliv dodat až k vašim dveřím, když je budete potřebovat. Celé portfolio našich produktů je vám k dispozici v našem inspirativním katalogu, 24 hodin denně na našich webových stránkách nebo přes náš prodejní tým. Zlepšení vašeho pracovního prostředí děláme snadnější.