Noha k paravánu DUO

Číslo výrobku: 13780
  • Pro samostatné umístění
  • Prodává se po jednom
  • Pro podlahové paravány
Noha k akustickému paravánu DUO. Každý samostatně stojící paraván potřebuje dvě nohy.
525 Kč
bez DPH
Ověřování předpokládaného termínu dodání...
Záruka 7 let

Popis

Naše praktické dřevěné paravány vám umožní rychle vymezit prostor a vytvářet oddělená pracoviště. Dokonale se hodí k použití v open space kancelářích, učebnách, jídelnách, knihovnách a dalších prostředích s vyššími nároky na odhlučnění prostoru. Zástěny jsou flexibilní a levnou variantou k pevným příčkám, v případě potřeby je lze kdykoliv odstranit a přemístit. Mohou být použity samostatně nebo ve spojení s dalšími kusy k vytvoření sestav a formací podle vašich potřeb.

Paraván se skládá z několika vrstev navržených k maximálně účinnému pohlcování zvuku. Vnější spodní polovina všech paravánů je vyrobena z dřevěného masivu. Horní polovina je z obou stran pokryta perforovaným dřevem nebo textilním potahem, příp. je kombinovaná s perforovaným dřevem na jedné straně a látkou na druhé straně. Variant je bezpočet, vyberte si tu pravou, která nejlépe vyhovuje vašim požadavkům a dobře zapadne do zamýšleného prostředí!

Zástěny jsou vyrobeny z materiálu, do kterého můžete připínat špendlíky, takže je lze použít také jako nástěnky. Každý paraván lze rozšířit o nástavec, díky kterému získáte větší výšku a ještě více snížíte hladinu hluku.

Dokumenty ke stažení

Pokyny k údržbě

Parametry

  • Délka:290 mm
  • Materiál:Kov
  • Hmotnost:1,2 kg